2 męskie pasy cnoty BON4 Plus

Producent BON4
Kod G115195
Opis
Zestaw składający się z 2 klatek erekcyjnych w różnych rozmiarach! Fantastyczne, męskie pasy cnoty przeznaczone dla mężczyzn lubiących odkrywać nowe doznania. Wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego bezpiecznego dla organizmu. Zapinane na kłódkę.

Załóż swojemu mężczyźnie pas i zobacz jak mocno podnieci go delikatne zniewolenie. Pas cnoty uniemożliwia stosunek seksualny oraz masturbację. Jeśli będziesz miała kluczyk do kłódki, Twój parter będzie całkowicie zależny od Ciebie! Ten erotyczny gadżet niesamowicie podnosi temperaturę w sypialni. Doprowadza kochanków do stanu tak dużego podniecenia, że już żadna gra wstępna nie jest potrzebna.

BON4 jest wygodny w użytkowaniu. Jego założenie trwa zaledwie chwilę. Wystarczy nałożyć klatkę erekcyjną na członka, zacisnąć paskiem i zapiąć za pomocą dolączonej kłódki. Pas cnoty jest bezpieczny dla organizmu. Silikon medyczny zapewnia komfort podczas noszenia oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Posiada otwory gwarantujące optymalną wentylację oraz możliwość oddawania moczu.

Wymiary mniejszej klatki:
Długość zewnętrzna klatki: 88 mm
Długość wewnętrzna klatki: 65 mm
Średnica otworu klatki: 32 mm

Wymiary większej klatki- rozmiar L:
Długość zewnętrzna klatki: 110 mm
Długość wewnętrzna klatki: 88 mm
Średnica otworu klatki: 35 mm

Skład zestawu:
 • 2 silikonowe klatki na penisa
 • 4 silikonowe pierścienie różnej średnicy (40mm, 44mm, 48mm i 52mm)
 • 2 kłódki
 • 4 mocne, plastikowe paski
 • 10 numerowanych plomb plastikowych
  Kolor Cena
  Czarny Wysyłka 1-3 dni 459,90
  Czerwony Wysyłka 1-3 dni 459,90
  Transparentny Wysyłka 1-3 dni 459,90
  Cena 459,90