Męski pas cnoty PA-5000

Producent CB-X
Kod G115238
Opis
Fantastyczna klatka erekcyjna w rozmiarze do wyboru, przeznaczona dla mężczyzn z piercingiem księcia Alberta- kolczykiem przechodzącym od wylotu cewki moczowej do trzonu penisa. Zakładanie pasa cnoty polega na przełożeniu połączonego z klatką haczyka przez dziurkę od kolczyka. W zestawie znajduje się 9 haczyków o różnej grubości i średnicy, dzięki czemu użytkownik może wybrać ten, który odpowiada mu najbardziej.

CB-X to marka ciesząca się sławą światowego lidera w straży męskiej niewinności już od ponad dekady, oferując klientom najwyższej jakości pasy cnoty wykonane z poliwęglanu. Klatki erekcyjne cechuje wysoka jakość, estetyka oraz trwałość. Poliwęglan to tworzywo odporne na uderzenia, dzięki czemu pas nie tylko izoluje penisa od bodźców dotykowych, ale również ochrania go przed obrażeniami. Poliwęglan medycznej klasy to materiał lekki, hipoalergiczny oraz trwały.

Załóż swojemu mężczyźnie pas i zobacz jak mocno podnieci go delikatne zniewolenie. Pas cnoty uniemożliwia stosunek seksualny oraz masturbację. Jeśli będziesz miała kluczyk do kłódki, Twój parter będzie całkowicie zależny od Ciebie! Ten erotyczny gadżet niesamowicie podnosi temperaturę w sypialni. Doprowadza kochanków do stanu tak dużego podniecenia, że już żadna gra wstępna nie jest potrzebna. Niewidoczny pod ubraniem, na ciele prezentuje się niemal jak biżuteria.

Skład zestawu:
 • klatka PA-5000 z zamkiem
 • 9 haczyków różnej grubości i średnicy
 • przedłużenie by zwiększyć długość klatki
 • skórzany pasek
 • 2 kluczyki
 • pokrowiec


 • Wymiary klatki S
  Długość korpusu klatki: 70 mm
  Średnica otworu klatki: 25 mm

  Wymiary klatki M
  Długość korpusu klatki: 70 mm
  Średnica otworu klatki: 29 mm

  Wymiary klatki L
  Długość korpusu klatki: 70 mm
  Średnica otworu klatki: 35 mm

  Rozmiar / Cecha Cena
  S Wysyłka 1-3 dni 329,90
  M Wysyłka 1-3 dni 329,90
  L Wysyłka 1-3 dni 329,90
  Cena 329,90