Zwrot, wymiana, reklamacja

Zasady zwrotu, wymiany oraz reklamacji


Formularz do zwrotów znajduje sie TUTAJ.

1. Zwrot

Zgodnie z prawem, każdy konsument ma prawo zwrócić oraz wymienić zakupiony na odległość towar w ciągu 14 dni. W naszym sklepie możesz zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 30 dni.

Należy pamiętać, że towar nie może nosić śladów użytkowania. Prosimy także o dołączenie oryginalnego dokumentu zakupu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu. Towar wraz z dokumentem zakupu oraz wypełnionym formularzem należy odesłać na adres:

sklep etriskelion
ul. Św. Wawrzyńca 34
60-541 Poznań
Tel. 535-189-987


Zwrot płatności nastąpi na wskazany w formularzu rachunek w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu wraz z metkami. Uwaga: zwrotowi nie podlegają produkty takie jak: prezerwatywy, żele, kremy oraz lubrykanty.

2. Wymiana

Wymiana towaru odbywa się na podobnych zasadach jak zwrot. Nieużywany towar wraz z opakowaniem, metkami, dokumentem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu należy przesłać na adres:

sklep etriskelion
ul. Św. Wawrzyńca 34
60-541 Poznań
Tel. 535-189-987


W wypełnionym formularzu zwrotu proszę wskazać właściwy towar na jaki ma być wymieniony wcześniejszy zakup. Uwaga: wymianie nie podlegają takie produkty jak: prezerwatywy, żele, kremy oraz lubrykanty.

3. Reklamacja

Przed przesłaniem paczki z towarem prosimy o informację mailową (info@etriskelion.pl) zawierającą zdjęcia i dokładny opis zaistniałej sytuacji. Staramy się aby reklamacje były rozpatrywane najszybciej jak to możliwe. Każdy zakupiony w naszym sklepie towar posiada gwarancję 24 miesiące (chyba, że producent w karcie gwarancyjnej wskaże inaczej). Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać towar, dokument zakupu oraz wypełniony formularz reklamacji. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zostanie przekazana informacja o sposobie jej rozpatrzenia. Przygotowaną przesyłkę wraz z dokumentami należy przesłać na adres:

sklep etriskelion
ul. Św. Wawrzyńca 34
60-541 Poznań
Tel. 535-189-987


Uwaga: wymagane jest aby wszelkie reklamowane produkty były odpowiednio wyczyszczone i zabezpieczone przed dalszym uszkodzeniem w transporcie.